• yeliz sevişelim mi

  1.
  meclisin yelizi akpli millet vekili ile hüseyin kara kardeşimizin sosyal medyada tanışma başlangıcı olacaktır. darısı diğerlerinin başına
  #36092369 :)
 • stajyerleri ezmenin çok güzel bir şey olması

  16.
  her tür pisliğin yapılması gereken ameledir stajyer. çünkü genelde atıyorum adam mühendislik okuyor. artisliğe bak gelmiş sanki direk müdür koltuğu vermişiz gibi tavırlar, zaten öncekilerden de tecrübeliyiz iş beğendiremiyorsun puştlara ee ne yapacaksın en azından hayata karşı doğru şartlandırmak için anasını bile silkleyeceksin iyicev bütün pislikleri yapacaksın. hatta ezmekle kalmayıp aşağılayacaksın gerizekalı bu böyle mi yapılır ne öğretiyorlar size okulda diye falan. tabi bunun size vereceği ego ve keyif ise tarifsizdir.
  #36092265 :)
 • jack martin eden

  4.
  bu ne hız efsane falan diyordu cidden şekil değiştirdi adam yazar statüsünden silik statüsüne geçti.
  #36092245 :)
 • yatmadan önce sohbet edip öpüşmek

  2.
  erkek erkeğe yapılınca müslüman mısın? konyalı mısın? ensarcı mısın? sorularıyla sohbeti açmanızı sağlayabilir.
  #36092114 :)
 • sevgili kokusu

  64.
  genelde loris, d&p olan kokudur. türk sevgili sahibi olunca bu fakirliği çekiyorsunuz ister istemez.
  #36092048 :)
 • sözlük yazarlarının aldığı en tatlı hediyeler

  6.
  Tatlı hediye eden hiç olmadı. Canım tatlı çektiğinde hep gidip kendim aldım. Valonia'nın ıslak keki gibisi yok tatlı konusunda. bu sebepten ötürü eğer hediye etmek isteyen olursa Beşiktaşta kabul edebilirim.
  #36091744 :)
 • kezbanlarla iletişim kurmak

  14.
  Cüzdan gösterin, eğer kalınsa yeterince içindeki prezervatif yakın zamanda kullanılacak demektir.
  #36091731 :)
 • devamsızlıktan kalmak

  99.
  Enayiliktir. Ne lise hayatımda ne üniversitede bu duruma düşmedim. Hani derste başarısız olursun anlarım da devamsızlık nedir aq insan biraz kafasını kullanır bunu başaran insan cernde kobay olarak falan kullanılmalı başka türlü fayda sağlayamaz.
  #36091727 :)
 • anın görüntüsü

  22254.
  http://galeri.uludagsozluk.com/r/1368249/+
  Sabah sabah insanı en mutlu eden şey sabah sabah vapur yolculuğu. Neymiş efendim sabah seksi falan hikaye.
  #36091711 :)
 • türk kızı nın paragöz olması

  1.
  anasının evinde dolce gabbana Armani gucci Burberry fiskos dantel ile tanışan Türk kızımız eş adayını ararken kriter olarak ;
  -tip; nefes alsın yeterli
  -ekonomik durum; mutlak iyi olmalı
  -davranış; sıkmasın, çok soru sormasın, kredi kartını bıraksın falan filan...
  görgüsüzlük leveli en yüksektedir. hepsini evde kurutmak lazım malum gittiği mervelerden birinin elinde patlayacaktır eninde sonunda.
  #36091676 :)
 • annesinin bulduğu kızla evlenen erkek

  49.
  oedipus evresinden çıkamamıştır. annesinin benzeri birini annesine seçme fırsatı sunar. psikolojik tedavi gerektirir.
  #36091629 :)
 • türk kızının yetersiz olması

  1.
  nazı tribi derdi tasası ve de cabası... türk kızı işte. hiçbirine benzemiyor kompleksi bitmez her daim takacak kezbanlık yapacak bir şey bulur. bir keresinde birisi tuvalete gittiğim süre aralığını hesaplamış, gelip 7 saniye geç kaldın şimdi işemeye gitmen gerekiyor diyordu.
  sevgiyle tatmin edemez. mutluluk vermez, seks desen, ancak götlerini dönüp yatmayı erkeğin her şeyi halletmesini beklerler. anlamıyorum sonra her şeyi devletten beklerler. oraya buraya fotoğraf atarlar. başkası paylaşınca eyvah ifşa oldum diye namus peşine koşarlar. dikkat çekmeye çalışmak için yapmayacakları şey yoktur. dikkat çektikten sonra da vay efenim neymiş, herkes onu rahatsız ediyormuş.

  uzun yıllar önce birine denk gelmiştim. benimle konuşurken aynı zamanda birden fazla kişiyle konuşuyordu bunu biliyordum. karışmıyordum neden karışmıyorum diye sorguluyordu. sanki karışsam bu seferde sen hiç rahat bırakmıyorsun beni demeyecekmiş gibiydi.

  ulan içiniz pislik, art niyetlisiniz masum saf ayağına yatan canavarsınız. kendi yetersizliğinizi hele ki partnerinize yıkmaya bayılıyorsunuz.

  aslında bütün bunların sorumlusu bir yandan da bu yetersiz kızlar değil, zamanında dizini döven babalar. keşke bu yetersiz kromozomları aktarmasalardı. evlensen bir dert evlenmesen bir dert. yani türk kızı alacağınıza türk malı şişme bebek alın çok daha rahat bir kafanız olur. ha illa bir kadın alacağım diyorsanız da gidip suriyeli alın..en azından verdiğiniz her şeyin değerini bilir vatansızlar.
  #36090465 :)
 • hz muhammed neden erken öldü sorunsalı

  2.
  insanı gerçekten merak ettiren durum sahi neden erken yaşta vefat etti? güzel olmaz mıydı bütün dünyaya islamı yayıp öyle ölse, acaba gösterceği mucizeleri out of stock mu oldu...insanı çok merakta bırakıyor.
  #36090342 :)
 • pkk nevruz u sahipleniyor milliyetçiler nerde

  1.
  devlet bahçelinin gazına gelip henüz daha ön sevişme safhasında evetten dilinde tüy biten canım ülkücü kardeşlerim milliyetçi kardeşlerim kim bilir hangi travestinin hangi karaköy orospusunun altında dansözlük yapmaktalar merak konusu. pkk dün resmen diyarbakırda nevruz'u bahane edip miting düzenledi ne hükümet kanadından ne de hükümetin yancılığını lavukluğunu(peçete dağıtımını) yapan milliyetçi cepheden 1 tane tepki yok ortalıkta. ne oldu güzel milliyetçi kardeşlerim? hani nevruz türk'ün bayramıydı? yoksa siz türk değil misiniz? araplığı benimsediniz de bizim mi haberimiz yok?
  bu kansızlığınızı neye borçlusunuz? istikrarlı giderek araplaşması gereken bir türkiye için mi evet diyorsunuz? kürtlerin, dolayısıyla pkk'nın bizim olduğunu iddia ettiğimiz her şeyi sahiplenmesini mi istiyorsunuz? böyle bir düşünceniz varsa bravo kansız kardeşlerim nur topu gibi davaya, vatana türklüğe ihanetiniz var. şuanda gururunuz sevgili başkanınız bahçeliyle birlikte dün yakılan lastiklerin altında kaldı.

  gerçi belliydi de alperenlerin yaptığı artislikten sonra yanlaması gibi, şimdilik sessiz kalın, ileride bi bomba patlarsa havlarsınız vatan millet diyerekten.

  ha bu arada unutmadan bugün pyd bir askerimizi daha şehit etti, parmağınızdaki kayı osmanlı yüzüklerinizi sokabileceğiniz yerleriniz genişlemiştir umarım.
  #36084746 :)
 • üreme hakkı

  22.
  kısır olanlar bu haktan mahrumdurlar. onların yerine de üreyiniz. bu sebepten ötürü bol bol üreyiniz. en azından onlar haklarının eksikliklerini hissetmeyene kadar üreyiniz.
  #36084587 :)
 • 22 mart 2017 pyd nin bir askerimizi şehit etmesi

  7.
  şimdi de arkasında amarika var arkasında rusya var diyerek pyd'ye operasyon yapılmaz çünkü müttefiklerimiz onları terörist olarak görmüyor. anadolu insanı zaten piç değil mi? kime ne 1 tane şehit olmuş. bağlarsın 3bin lira maaş rahat rahat bir yeni koyunu sürersin ileri, nasılsa bizim roketimiz füzemiz tankımız topumuz uçağımız yok. onların insanları değerli bizimkiler piç değil mi?

  şimdi birazdan sen hiçbir şey bilmiyorsun cumhurbaşkanlığı sistemi gelince pkk bitecek diye havlayanlar da gelir.
  #36084531 :)
 • tgrt stüdyosuna fırtına obüsü ve f16nın girmesi

  13.
  (#36083515)
  #36084466 :)
 • bir kahveye 15 lira veren tip

  23.
  ortalama piyasada 10 lira olan kahveyi havaalanında içmek zorunda kalmış kişidir. havaalanında her türlü acımadan geçiriyorlar kahve fiyatları konusunda.
  #36084382 :)
 • yağmurla sevişip gökkuşağı doğurmak

  4.
  sehabe'ye ait bir şarkı sözüdür. gölgenin gökkuşağı şarkısında geçer.
  #36084380 :)
 • hala askerlerin boğazı kesildi demek

  11.
  zaten internette yer alan videolarda hakkarideki boğaz köprüsünde çekilmiştir. yok yok belki de yaralı askeri taşıyorlardı ondan kandı üzerindeki kıyafetler büyük ihtimalle. neyse anlayacağınız makarnayı bu aralar fazla dağıtıyorlar anlaşılan. ya da kömürün turba olmasından kaynaklı kısa süreli zehirlenme geçiriyor olabilirler. yazın gelişiyle birlikte bu durum normale dönecektir.
  #36084327 :)
 • yeni şeyler getiriyorum