• şıvan okçuoğlu

  12.
  bu adam galiba ekşi sözlük moderatörü hack olayının haberini de bu yapmıştı neyse yapsın en azından tıklanma artıyor bu insanı mutlu ediyor.

  ama sıfatından resmen dhkp-c li terörist imajı akıyor.
  #36275374 :)
 • 11 nisan 2017 oda tv uludağ sözlük haberi

  12.
  şu bizim sözlük hacklandığında haberi yapan herif değil mi bu? galiba ekşide moderatörlüğü falan var, ne zaman salak saçma bir şey görse haber yapmaya çalışıyor, iyi güzel lan şaka bir yana adımız daha çok duyuluyor bu sayede viral oluyor. işin tuhafı ulan bende 3. nesilim benim de ekran görüntümü koy propoganda yapıyor diye bari.

  --spoiler--
  reklamın iyisi kötüsü olmaz.
  --spoiler--
  #36275334 :)
 • 5000 dolara evlenmelik romanyalı getirememek

  1.
  internetten konuşmaya başladığı kekoyu avcuna alan babasından gizli saklı biriktirdiği parayı büyük ihtimalle kumral ya da esmer güzeli bir feyke google translate vasıtasıyla tanışmasına rağmen bütün parasını göndermesine rağmen getirememektir. malum bi 2000 daha isteyecektir, sonra 3000 falan derken para su gibi akarken bizim keko anadolu çomarı eline kalacaktır.
  #36274936 :)
 • sözlük kızlarının 4 te 3 ü abazandır

  21.
  büyük ihtimalle haklılık payları vardır bir de böyle kendilerini veli nimetten sanıp karşısındakini seçerler o beni öldürüyor gülmekten.
  #36274658 :)
 • solcu olacağım derken mal olmak

  1.
  aslında solcu olmakla pekte alakası yok ama genelleme yapacak olursak aynı kafaya çıkıyoruz,

  ota boka muhalefet olacağım diye, otu boku eleştireceğim diye, kendi düşüncem haricinde her bir boku hor görmeye çalışacağım diye muhalefet olmaya çalışıren, git gide mallaşan hatta ne olduğunu bile bilmeyen malın birine dönüşme evresidir.

  abi ol hobi olarak gene ol, hani bak ben de muhafazakar değilim hatta hiç sevmem dinle minle gelen insanı bana. görüş olarakta sola yakın sayılırım. ama öyle bir kitle var ki, ne savunduğundan habersiz, ne cümle kuracağını kendisi bile kestiremeyen hatta inandığı şey hepten yanlış dahi olsa ölümüne savunacak kadar lavuk. yapmayın anasını satayım şunu allah beyin vermiş kullanın, tamam katılıyorum kullanma kılavuzunu vermemiş o allahın hatası, ama size de öğrenin diye fırsat vermiş bu kadar mallıkla nereye kadar anasını satayım.
  #36274284 :)
 • asansörde yiyişen dayıların evet verecek olması

  1.
  referandumda 16 nisanda evet oyu kullanacak olması durumudur. asgari ücret, makarna, içe kapanık durum ve bu baskıların ortaya çıkardığı eşcinsellik, asansörde, kömürlükte, toplu taşımanın kalabalık yerlerinde ortaya çıkmaktadır.
  #36274177 :)
 • taluy ka

  11.
  beni güldüren yazar.

  https://eksisozluk.com/entry/67387549

  bi insan yemek yediği kaba nasıl sıçar yukarıda yer almaktadır. hesabını sildirecek kadar şuursuz olup, hesabı sonra tekrardan açılmadığını dile getirmiş benim 4. nesil arkadaşım da sildirdi, sonradan tekrar açılmadı. ona bile yapılmıyorsa senin 9. nesil kıytırık hesabını neden açsınlar ki, açıkcası birisi benim timeline'ıma gelip, şöyle yapıyorlar böyle yapıyorlar diye saçmalasa, ben de derim ki, bir dur amınakoyayım ne oluyo ne saçmalıyor bu. haliyle saçmaladığı konusunda hem fikirim. adam zaten sana eleştiri fikir özgürlüğü imkanı sunmuş bir insan neden fikri olmayan bir konuda yorum hatta varsayım ve üstüne teori üretir. adam dese ki ulan yok yani mesela adam ticari kayıba uğradığını iddia etse senin bu yazdığını göstererek nasıl kanıtlayacaksın merak etmiyor değilim, tabi böyle bir insan olduğunu düşünmüyorum bu adamların ama gene de yani biraz yazarken düşünmekte mantık çerçevesinde cümle kurmakta fayda var.
  #36274086 :)
 • aşırı ilgisi sebebiyle bunaltan insanlar

  5.
  uyguladıkları kadın modeli;

  genelde az ilgi gösterene veren kezbanlardır. hatta hiç siklemeyene hunharca verirler. aksi iddia edilemez bile.

  bu sebepten dolayı bunalırlar efenim.
  #36272281 :)
 • sikmeyeceği eşeğe ot vermemek

  4.
  Kürt doğasına aykırı bir davranış. bu sebepten ötürü Nevşehir dolaylarında görülebilir.
  #36269820 :)
 • olsundu diyen bir kıza aşık olmak

  3.
  (bkz: vurduran erkek modelleri)'ne örnek erkeklerdir.
  #36269808 :)
 • cihangir gavatı

  12.
  gelecek hafta itibariyle bürüneceğim yeni kimlik malum Beşiktaş'tan Cihangir'e taşınıyorum. bundan sonra tiner kokusu değil hegel Kant tartışmalarını çekmek zorunda olacağım. e haliyle gavat olmakta şart. yoksa ev bulamazsın.
  #36269787 :)
 • bir insanın mal olduğunu anlamanın yolları

  59.
  (#36264288) şu entryi okuyup inanacak birini tanıyorsanız tebrikler an itibariyle bir adet malınız mevcut. anladıktan sonra gereğini yapmakta fayda var.
  #36265847 :)
 • ak trollük için müracaat edilecek yerler

  3.
  bir malın eski hesapları kullandırıyor evet propogandası için moderatörler dediği adam; http://madturkish.uludagsozluk.com

  bana gayet normal geldi ne kadar enteresan amınakoyim, ben de burada 2 tane hayırlı cümle yazsam beni de chpye mi satmış olacaklar yani 3. nesilim diye. kafalara bak ya. tiner bu kadar ucuz olmalı.
  #36265756 :)
 • 15 temmuz şehitlerinin diğer şehitlere üstünlüğü

  2.
  tabi lan ne sandın kendi tankının önüne yatanla teröristle çatışırken devletin müsaade etmesiyle kendi topraklarına gömülen mayına basan askerin ölümü nasıl bir olur...

  şimdi ironiyi anlamayan 3-5 gerizekalı saldırır.
  #36265025 :)
 • sözlüğün en elit yazarı

  149.
  adana merkez patliyo herkes 01 amk 01 başka söze gerek olduğunu düşünmüyorum.
  #36263664 :)
 • uçakta bisiklet taşımak

  1.
  mümkün olmayan bir durum. tabi hepsini bilmiyorum ama pegasusta spor ekipmanı olarak sadece surf tahtası ve snowboard/kayak takımı taşımak mümkün bu da 15tl karşılığında. memlekete götüreyim dedim çözüm bulamadım.
  #36262837 :)
 • özel mesaj almak isteyen yazarlar

  7474.
  bir adanalı anatomisi merak eden varsa bekliyorum.
  #36262819 :)
 • mr polite man

  4.
  gardaşım Adanalıymış e o zaman bi zirve yapmak şart.
  #36262807 :)
 • allah a neden sövüyorsun orospu çocuğu

  8.
  küfür özgürlüktür. benim için birisinin ailesine küfür edilmediği sürece herhangi bir sakınca yok. ha. eğer konu orospu çocuğu olmaya geliyorsa bu cümleyi birisine karşı beyan edendir. yani ister Allah'a ederim ister yarattığı dağa taşa kime ne.
  #36262796 :)
 • tivibu spor

  21.
  vatan gazetesi tarafından saçma sapan asılsız bir haber ile doğan holdinge ait olduğu ve kapatılacağı yalanı ortaya atılmış öncelikle tivibu spor doğan holdinge değil, türk telekoma ait, habercilik öncelikle doğru bilgi gerektirir diye biliyorum. zaten kapatılacağı falan da yok adamlar giderek geliştiriyorlar üstelik yayın hizmetlerini.
  #36242538 :)
 • yeni şeyler getiriyorum