• fetö milas imamının bodrumda bulunması

  1.
  mal oğlu mal kaçacak başka bir yer bulamamış. milasın yarısı zaten bodrumda. ulan ya sabah sabah güldürdü şu haber yıllarca bu mal oğlu malları bizim gibi düzgün vatandaşlara tercih ettiler. hallerine bakın taşak gecmelik.
  #36139310 :)
 • emlakçı trollemek

  1.
  yıllarca öğrencilik yıllarımda şerefsizlik yaptıklarını hatırladıktan sonra az evel yaptığım şey, gerçekten inanılmaz keyifli. sikko evlere astronomik rakamlar isteyip bir de öğrencisin diyip posta koyan lavuklara yapmadığım kalmadı sabahtan beri.
  muhitte 2.5liradan aşağı kira yok sahibinden e evi 1 liraya koydum. sabahtan beri arayan arayana bunların bir çoğu da emlakçı çakal çok akıllı ya benden alıp başkasına 2 katına kiraya verecek. bir tanesini evi göstermek için 5 mahalle arkaya gönderdim, diğerini az evel verdim dedim adam iptal et depozitonun iki katını öderim bile dedi. size de tavsiyem kaldığınız evi yurdu çekin sahibinden e uygun formatta koyun pezevenklerin götleri tutuşsun.
  #36123095 :)
 • konuşulan yazarın çaylak olması

  1.
  insanı derinden üzer. böyle şeyler abi çaylak olacak neler yapıyorsunuz siz. ne güzel konuşurken neden bu sapıklık neden bu amelelik iki cümleyi bir araya getirebilen bir insanın böyle şaapması karşısındakini derinden yaralıyor.
  #36108600 :)
 • 15 nisan 2017 adana zirvesi

  1.
  13 nisan 18 nisan tarihleri arasında adana'da olacağım için, zirvelere müsaitim, herhangi bir canı sıkılan mendereste güneşe ateş etmek isteyen, bici yemek isteyen, adana ısmarlayabileceğim, şırdan kemirebileceğimiz. nargile tüttürebileceğimiz güzel insanlarımızı bekliyorum. katılım ücretsiz olup bütün masraflar bana dahildir.
  #36103209 :)
 • üçüncü dünya ülkesi bile değiliz

  1.
  işin acı ve gerçeği budur. Polonya gibi Avrupa'nın 3. dünya ülkesinde asgari kazanç 700€ bazında. üstelik ₺ ziloty(pln) daha değerli 90 TL 100 pln yapiyor. hayatta ucuz iken Polonya da neden asgari ücret bizim ülkeden fazla acaba neyine güveniyor bu gavatlar. gerçi bu yazdığım başlığı kanıtlar nitelikte ama anlayana anlamayana en güçlü biziz .
  #36100523 :)
 • türk kızı nın paragöz olması

  1.
  anasının evinde dolce gabbana Armani gucci Burberry fiskos dantel ile tanışan Türk kızımız eş adayını ararken kriter olarak ;
  -tip; nefes alsın yeterli
  -ekonomik durum; mutlak iyi olmalı
  -davranış; sıkmasın, çok soru sormasın, kredi kartını bıraksın falan filan...
  görgüsüzlük leveli en yüksektedir. hepsini evde kurutmak lazım malum gittiği mervelerden birinin elinde patlayacaktır eninde sonunda.
  #36091676 :)
 • türk kızının yetersiz olması

  1.
  nazı tribi derdi tasası ve de cabası... türk kızı işte. hiçbirine benzemiyor kompleksi bitmez her daim takacak kezbanlık yapacak bir şey bulur. bir keresinde birisi tuvalete gittiğim süre aralığını hesaplamış, gelip 7 saniye geç kaldın şimdi işemeye gitmen gerekiyor diyordu.
  sevgiyle tatmin edemez. mutluluk vermez, seks desen, ancak götlerini dönüp yatmayı erkeğin her şeyi halletmesini beklerler. anlamıyorum sonra her şeyi devletten beklerler. oraya buraya fotoğraf atarlar. başkası paylaşınca eyvah ifşa oldum diye namus peşine koşarlar. dikkat çekmeye çalışmak için yapmayacakları şey yoktur. dikkat çektikten sonra da vay efenim neymiş, herkes onu rahatsız ediyormuş.

  uzun yıllar önce birine denk gelmiştim. benimle konuşurken aynı zamanda birden fazla kişiyle konuşuyordu bunu biliyordum. karışmıyordum neden karışmıyorum diye sorguluyordu. sanki karışsam bu seferde sen hiç rahat bırakmıyorsun beni demeyecekmiş gibiydi.

  ulan içiniz pislik, art niyetlisiniz masum saf ayağına yatan canavarsınız. kendi yetersizliğinizi hele ki partnerinize yıkmaya bayılıyorsunuz.

  aslında bütün bunların sorumlusu bir yandan da bu yetersiz kızlar değil, zamanında dizini döven babalar. keşke bu yetersiz kromozomları aktarmasalardı. evlensen bir dert evlenmesen bir dert. yani türk kızı alacağınıza türk malı şişme bebek alın çok daha rahat bir kafanız olur. ha illa bir kadın alacağım diyorsanız da gidip suriyeli alın..en azından verdiğiniz her şeyin değerini bilir vatansızlar.
  #36090465 :)
 • pkk nevruz u sahipleniyor milliyetçiler nerde

  1.
  devlet bahçelinin gazına gelip henüz daha ön sevişme safhasında evetten dilinde tüy biten canım ülkücü kardeşlerim milliyetçi kardeşlerim kim bilir hangi travestinin hangi karaköy orospusunun altında dansözlük yapmaktalar merak konusu. pkk dün resmen diyarbakırda nevruz'u bahane edip miting düzenledi ne hükümet kanadından ne de hükümetin yancılığını lavukluğunu(peçete dağıtımını) yapan milliyetçi cepheden 1 tane tepki yok ortalıkta. ne oldu güzel milliyetçi kardeşlerim? hani nevruz türk'ün bayramıydı? yoksa siz türk değil misiniz? araplığı benimsediniz de bizim mi haberimiz yok?
  bu kansızlığınızı neye borçlusunuz? istikrarlı giderek araplaşması gereken bir türkiye için mi evet diyorsunuz? kürtlerin, dolayısıyla pkk'nın bizim olduğunu iddia ettiğimiz her şeyi sahiplenmesini mi istiyorsunuz? böyle bir düşünceniz varsa bravo kansız kardeşlerim nur topu gibi davaya, vatana türklüğe ihanetiniz var. şuanda gururunuz sevgili başkanınız bahçeliyle birlikte dün yakılan lastiklerin altında kaldı.

  gerçi belliydi de alperenlerin yaptığı artislikten sonra yanlaması gibi, şimdilik sessiz kalın, ileride bi bomba patlarsa havlarsınız vatan millet diyerekten.

  ha bu arada unutmadan bugün pyd bir askerimizi daha şehit etti, parmağınızdaki kayı osmanlı yüzüklerinizi sokabileceğiniz yerleriniz genişlemiştir umarım.
  #36084746 :)
 • tgrt sunucusuyla taşak geçmek

  1.
  zaytung'un tgrt'nin haberinden sonra yaptığı video ile yaptığı olaydı hala gülüyorum ulan bu ne ya. allah sizi napsın.

  http://video.uludagsozluk.com/v/tgrt-sunucusuyla-taşak-geçmek-168288/



  https://twitter.com/TurkE...status/844470834492268544
  #36083515 :)
 • allah yok deyince mushaf açan çomar

  1.
  Allah'ın varlığını kanıtlamaya çalışacaktır ayetler var ayetler diyerekten.
  #36077599 :)
 • ay yıldız tim yavşaklığı

  1.
  http://galeri.uludagsozluk.com/r/1366903/+

  sen git o kadar akp bütçesi al göt yalaya yalaya yalamadık yer bırakma sonra gel çoluk çocuk kandırmak için, biz ciddi bir iş yapıyoruz hede hödö kimse bizi sınamasın siyaset yapmak kesinlikle yasaktır de. ulan bunu yese yese harbiden 13-14 yaşındaki çocuklar yer. başkasının inanması için özürlü ya da kör falan olması lazım. soran olursa vatan severiz dersiniz.
  #36076014 :)
 • creatolye

  1.
  cihangir de buluna kahve/tiyatro kafedir. küçük hoş bir mekan olmasına rağmen çok kişi tarafından bilinmez. güzel zaman geçirmek için, bir de kaliteli bir kahve içerek sessiz sakin bir zaman geçirmek için idealdir.
  ek olarak gösteri salonu/tiyatro salonunda güzel aktiviteler vardır masal dinletisi vs.
  #36075450 :)
 • bir anadolu çomarı kolay yetişmiyor

  1.
  insanı hayret içinde bıraksa da bu durum gerçektir.

  bakın şu mala, bir de ak parti bilmem nesi olacak vasıfsızlığını chp belediyesine saldırarak geçirmeye çalışıyor. üstelik işleyiş hakkında fikir sahibi bile değil bu anadolu çomarı, sanki projeyi büyükşehir belediyesi çiziyormuş hazırlıyormuş sunuyormuş gibi. ulan dangalak, şehir planlama meclisinden genelde zaten chp projeleri düşman proje gibi sayılıp geçirilmediği için bu projenin nasıl geçtiğini hala merak etmiyor da değilim doğrusu ama. birisi şu mala işini öğretirse sevinirim.
  http://galeri.uludagsozluk.com/r/1366729/+
  https://twitter.com/Semih...status/843800281683034112
  #36074379 :)
 • başkanlık sistemi önündeki engel kalktı

  1.
  david rockefeller hiç şüphesiz hepinizin bildiği gibi en büyük hayırcı idi, öldüğüne göre referandumda hayırı destekleyecek kimse kalmadı demektir, böylece cumhurbaşkanlığı sisteminin önünde engel kalmamış oldu. pekaka daeş, ışid, esed, humeyni, el kaide, hamas, ingiltere kralı riçırt, rahmetli başkan kenedi baken bavuer taçsız kıral pele, kaleci mayer biricit bardo ve fenerbahçeli cemil, bütün bu hayırcılar öldüğüne göre. şimdi #evet vakti!
  #36067015 :)
 • müslüman çıldırtmak

  1.
  http://galeri.uludagsozluk.com/r/1365657/+

  dünyayı allah'ın yaratmadığını söylemek yeterli, ardından ayetler gelecektir.
  #36065700 :)
 • zil sesi dombra olan mal

  1.
  az evel denk geldim 97m numaralı otobüste. hem de polifonik dombra şu olaya bakar mısınız hem fakir hem evetçi hem mal. asgari ücrete çalışan akıllı telefona bile geçememiş makarnacı.
  böylelerini sertçe silkelemek lazım kendilerine gelsinler diye.
  #36054902 :)
 • davul zurna ile karşılanan terörist evet diyor

  1.
  devlet Bahçeli'nin göğsünü gere gere karşılayacağı durum. Türkeş bu günleri görseydi kemikleri sızlardı. resmen içimizde terörist yetiştirmişiz derdi. terörist hayır diyor diyenleri sahneye alalım şimdi...
  #36036555 :)
 • lotoyu 10 milyona tamamlayıp yeni zengin yaratmak

  1.
  türkiye'de ak parti geldiğinden beri gerçekleşen yeni zengin yaratma sistemidir, düzenli olarak belirli aralıklarla belirli süreler bir kaç hafta devredilen süper loto sayısal loto, şans topu vs. gibi oyunlar. bu süreçler sonunda ihtiyaç sahibine doğru rakamlar vasıtasıyla "noter huzurunda" ulaştırılır. böylece yeni yandaş bir zengin iş adamı sahibi olursunuz. bizlere de geriye kalan halk arasındaki mitler kalır;

  işte, kazandı ama hayrını göremedi, kazandı ama başı dertten beladan kurtulmadı gibisinden. yerseniz buyrun.
  #36029679 :)
 • ali kılıç ın sanata ve sanatçıya verdiği önem

  1.
  bir belediye başkanı olarak gerçekten taktir ettiğim bir durum. her fırsatta yerel ulusal fark etmeksizin sanatçılara destek olmakta, gerçekten insanı mutlu ediyor böyle belediye başkanları görmek, küçük büyük demeden desteklemek gerekir bunu yapmadığı için çoğu sanatçı daha adı bile duyulmadan hiçliğe karışıyor. hele ki topraklarımızda bu kadar yetenek sahibi insan varken bunların farkında olup bu potansiyeli değerlendirmek ülkede kültürel değeri yükseltmek açısından önemlidir.
  http://galeri.uludagsozluk.com/r/1361709/+
  http://galeri.uludagsozluk.com/r/1361710/+
  http://galeri.uludagsozluk.com/r/1361711/+
  http://galeri.uludagsozluk.com/r/1361712/+
  #36027663 :)
 • ibrahim tatlıses e 1600tl maaş bağlanması

  1.
  http://galeri.uludagsozluk.com/r/1361679/+
  Acaba merak ediyorum gerçekten ihtiyacı var mı yani ibo'nun varsa diğer vatandaşlar napsın? Sırf biz konuşalım diye yapılan saçma bir manipülasyon daha bakalım biz bu herifi konuşurken kime ne kadar hibe verilecek hangi yaşa geçecek vs. Bekleyip göreceğiz.
  #36027233 :)
 • yeni şeyler getiriyorum